fbpx

Oferta job Trainer – Admin pentru 2018 in cadrul Live Studio

Oferta job Trainer – Admin pentru 2018 in cadrul Live Studio

Sunt multe anunturi pe internet, unele mai tentante, altele mai putin tentante. Daca ai ajuns pe aceasta pagina in idea de a fi pacalita pentru a ajunge la un interviu, atunci mai bine pleci de pe acum. Iti vei pierde timpul si il vei irosi si pe al nostru. Noi nu mintim pe nimeni si ne dorim ca oamenii cu care lucram sa vina cu placere la munca. Conceptul de echipa este functional si fiecare parte trebuie sa functioneze la capacitate maxima. Nimeni nu este lasat in urma sau tratat diferit pe anumite considerente. Acum, daca esti inca aici, este bine. S-ar putea sa ne placa de tine mai mult decat crezi. Te invit sa citesti in continuare…

Super echipa noastra are un loc disponibil pentru un nou membru. Daca esti femeie, ai intre 19 si 35 de ani, si iti doresti sa faci performanta reala alaturi de un super studio, acum ai ocazia. Te invitam la o cafea sau un ceai in studioul nostru, casa noastra, pentru a afla cum putem lucra impreuna.

Angajam TRAINER MODELE (aka ADMINA). Oferta noastra este extraodinara la fel ca si echipa din care ai sansa de a face parte:
– salariu de baza motivant plus bonusuri periodice, lunare de performanta;
– posibilitati reale de avansare in cadrul companiei;
– atmosfera friendly, conditii perfecte de munca, intr-o echipa tanara si creativa, sub indrumarea managerei;
– teambuilding-uri periodice si participarea la training-uri si summituri in domeniu;
– siguranta unui job pe termen lung intr-o companie cu renume, stabila pe piata;

Conditiile de baza sunt simple si stricte:
– sa ai experienta anterioara ca model sau trainer sau daca nu ai experienta sa fii extrem de ambitioasa sa recuperezi, sa inveti rapid;
– sa cunosti limba engleza scris si vorbit nivel avansat, ar fi complicat ca modelele sa vorbeasca engleza mai bine decat tine;
– sa ai dorinta de a cauta si implementa cele mai bune solutii pentru dezvoltarea modelelor desemnate;
– sa prezinti abilitati pe partea de comunicare, sa fii o persoana deschisa si un bun catalizator pentru colectiv;

Daca ai incredere ca poti deveni o componenta de baza a echipei noastre de management, te asteptam sa discutam un pic despre gandurile si intentiile tale. Cautam persoane care doresc sa munceasca si sa faca performanta, cel putin la fel de mult ca noi.

Ne poti contacta la telefon 0740 500 090 sau ne poti contacta pe livechatul din partea dreapta a paginii.

Open chat
1
Hey! Bun-venit. Cu ce iti pot fi de folos? 🤗